• כוסות נייר עם / בלי ידית אחיזה, כוסות ניר עם / הלי מכסה וכדומה. כוסות נייר לשתיה חמה עשויות מחומרים מתכלים ובמובן זה אתם יכולים ליהנות משתיה חמה מכוס חד פעמית מבלי לדאוג שמא אתם מזיקים לסביבה או פוגעים בטבע. חשוב לציין כי כוסות נייר אלו משולבות הדפסה או עיצוב על פי דרישת הלקוח ותוך שיתוף פעולה מלא איתו עד לשביעות רצונו המלאה. למה דווקא "מונדו כוסות ממותגות??? בגלל תודעת השירות הגבוהה. בגלל הציוד המשוכלל, בגלל המקצועיות והחומרים האיכותיים איתם אנו עובדים, בגלל היכולת להזמין כוסות נייר לשתיה חמה בכל סדר גודל של הזמנה לרבות הזמנות קטנות במיוחד, בגלל האיכות הגבוהה של המוצר שלנו ובגלל הידע והציוד המשוכלל שבאמתחתנו. כוסות נייר לשתיה חמה מיועדות למגוון רחב של שימושים: החל משימוש משרדי ועד לשימוש באירועים, כנסים, ועידות, ימי הולדות, דוכני מזון, מסעדות וכדומה. כל לקוח שאוחז בכוס נייר של החברה שלכם היא עבורכם פרסומת מהלכת על שתיים. הוא מתהלך עם כוס הנייר שנושאת את לוגו החברה שלכם או איור/ כיתוב שתופס את העין ומפיץ אתכם ברבים בצורה ידידותית ולא מעוררת התנגדות. נהפוך הוא. עיצוב הכוס בדרך ייחודית מעוררת עניין ומשיכה. תראו מה שמוצר פשוט,  טריוויאלי ויומיומי יכול לעשות עבורכם אם מעצבים אותו נכון ומשתמשים בו בצורה מושכלת. כוסות נייר לשתיה חמה- עיצוב

  • בהתאמה אישית. הדפסה איכותית ומקצועית, בקרת איכות ועבודה בסטנדרטים גבוהים ומחמירים.

  1. ???אילו עוד יתרונות מחזיקים הכלים החד פעמיים

כל מטבח מקצועי ונותן שירות במגזר האוכל יודעים עד כמה זה מטריד כאשר כלי נשבר. מחד הבזבוז של כלים יכול להגיע למאות ואף אלפי שקלים בחודש, תלוי בסוג ואיכות הכלי, מה שמחייב אותנו בהוצאה כספית גדולה. מנגד כלי שנשבר יכול להוביל למפגע בטיחותי הן משברי הזכוכית או החרס שנמצאים על הרצפה והן מהסכנה שהכלי יפול על אדם מסויים ויגרום לו לפגע רציני. מפגעים בטיחותיים אלו מהווים סכנה של ממש ויכולים להוביל לתביעות כנגד בית האוכל בסכומים עצומים של עשרות ומאות אלפי שקלים. כאן בדיוק נכנס יתרון נוסף של הכלים החד פעמיים, העובדה שהם לא נשברים. לא משנה כמה פעמים נזרוק על הרצפה את הכלי החד פעמי הוא לא ישבר ולא יגרם לאדם שעומד לידו כל נזק. זהו יתרון עצום לכל קייטרינג או חדר אוכל שמכבד את עצמו ולו רק בגלל !יתרון זה סביר שעסקים רבים יבחרו בכלי אוכל חד פעמים ובפרט בכוסות חד פעמיות והכל בכדי להיות על הצד הבטוח.

???כיצד נחסוך בעסק שלנו

בתי אוכל רבים חוככים בדעתם כיצד הם יכולים לחתוך בעלויות ולהרוויח יותר, עלויות התפעול היקרות מקשות מאוד וגורמות לעסקים להוציא כספים רבים. אז מה עושים? כיצד חוסכים? התשובה לכך פשוטה בהרבה ממה שחשבתם – כלים חד פעמים. כך לדוגמא כוסות חד פעמיות מאפשרות לנו לוותר על כוח אדם רב שהיה דרוש לנו לשם שטיפת הכוסות ומאפשר לנו להעסיק הרבה פחות אנשים בעסק שלנו. עלויות התפעול הן פחותות בהרבה גם כן וזאת מכיוון שניתן לזרוק ישר את הכוסות לפח ולא לבזבז זמן על איסופן. כל אלו מובילים לכך כי כוסות חד פעמיות בפרט וכלים חד פעמיים בכלל הן הזדמנות מצוינת לעסק לחסוך כספים רבים.

???על מה לא נתפשר כאשר אנו בוחרים בכוסות חד פעמיות

עיצוב ויופי הם חשובים בכל עסק הלכת כמה וכמה כאשר מדובר על קייטרינג או מסעדה. החשש של רבים מבעלי עסקים אלו הוא שכאשר אנו עושים שימוש בכלים חד פעמיים ובפרט כוסות חד פעמיות אנו מוותרים על נושא העיצוב ופוגמים בנראות של בית העסק. כן המקום להגיד כי הסירו חשש מליבכם, כוסות חד פעמיות יכולות להגיע במגוון עיצובים כאשר כל אחד מהם יותר יפה מהשני וכלל לא תדעו שמדובר בכלים חד פעמיים. הכוסות הן כה יפות עד שתעדיפו אותם על כוסות רגילות ותעשו שימוש בהם גם ללא קשר לחיסכון הרב שהן טומנות בחובן. כך יופיין של הכוסות ושל הכלים החד פעמיים הוא מדהים ומרהיב ומאפשר לנו להנות מכל העולמות יחדיו.